OOF
Reference -

Streetcar Depot | Lund, Sweden

Od zimy 2020 pulzuje ve švédském studentském městě Lund nová moderní dopravní tepna: společnost Skånetrafiken před Vánocemi zprovoznila první švédskou tramvaj po 100 letech. Moderní železniční spojení spojuje středověké centrum města s Brunnshögem, kde sídlí mezinárodní výzkumné instituce MAX IV a ESS.

Lundaexpressen je důležitou investicí pro rozvoj měst a mobilitu - a důležitým uzlem regionální dopravy. Je také šetrná ke klimatu: inovativní tramvaj jezdí na ekologickou elektřinu a je vybavena technologií, která chytře přeměňuje brzdnou energii.

Když už mluvíme o inovaci a chytrosti: protipožární uzávěry od společnosti STÖBICH v tramvajové vozovně Lund zajišťují maximální bezpečnost pro všechny cestující i provozovatele. Závěsy Fibershield®-I se téměř neviditelně začleňují do futuristické architektury. Zvláštnost high-tech tkaniny: textilie jsou tepelně izolační, a proto nevyžadují požární zónu. Ideální v místech, jako je toto, kde je hustý provoz (veřejný) a kde záleží na každém milimetru. Jednoduše chytré - a typicky STÖBICHovské.

 

Foto: © NCC Building/Tengbom

Built-in Stöbich products in similar reference